O mojej miłości do pergamano, o pracy z haftem,o kartkach ręcznie zdobionych,o scrapbookingowych marzeniach i o małych, wielkich radościach...
niedziela, 26 grudnia 2010
Stroik świąteczny i malutki konkurs:)
Dzień przed wigilią zrobiłam świąteczny stroik na stół.
Tym razem troszkę inny niż zwykle

całość w kolorach czerwono-zielonym, z żywymi gałązkami choinki aby dawały świąteczny zapach
do stroika zużyłam sporo bombek, ale postanowiłam, że
jeśli tylko macie ochotę na zabawę , osoba która poda w komentarzu  prawidłową ilość lub będzie najbliżej
otrzyma ode mnie  zimową zakładkę wykonaną techniką Pergamano
niedziela, 29 sierpnia 2010
Szkolne dekoracje
Znów (jak zwykle) przygotowałam mojej Oleńce dekorację do klasy. W tym roku sala lekcyjna Oleńki będzie nie tylko inna ale i świeżo po remoncie. Napewno będzie im przyjemnie zasiąść w ławkach kiedy na ścianach będą takie oto dekoracje. Jedna na pożegnanie lata, druga już o jesieni
Zdjęcia niestety słabe , ale ciężko zrobić fotki kiedy elementy nie są sklejane (większość będzie łączona na ścianie), a przy tym wszystko jest sporych rozmiarów.
piątek, 26 lutego 2010
Idzie wiosna
Zrobiłam dobry uczynek, bo spięłam się i poświęciłam cale popołudnie na wykonanie dekoracji do klasy mojej Oli. Jakimś cudem rozeszło się , że lubię takie ręczne prace i zapytano mnie czy zrobię. No i zrobiłam.

Oczywiście gro rzeczy zrobiłam przy pomocy urządzenia, które dostałam w prezencie od męża. 
Wszystkie fragmenty porozkładałam na podłodze ,(dlatego są tak słabe zdjęcia) potem pozostało sklejenie małych elementów w całość. I tym sposobem powstała sporej wielkości ozdoba do szkolnej klasy na tzw. gazetkę wiosenno-świateczną.