O mojej miłości do pergamano, o pracy z haftem,o kartkach ręcznie zdobionych,o scrapbookingowych marzeniach i o małych, wielkich radościach...
poniedziałek, 28 marca 2011
I znów choruję...
Zachorowałam na nowości w Lemonade, aż oko ucieka do nowych wiosennych  stempelków:)) Jest i expresowe candy-więcej  na blogu Lemonade
23:15, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (4) »
środa, 16 marca 2011
Było losowanie...
Jak obiecałam, dziś fotoleracja z losowania przez moją Nickosię:

a oto i wynik:

tak więc prezencik ode mnie otrzyma  Kinga , której serdecznie gratuluję
a wszystkim dziękuję za wspólną zabawę i przemiłe komentarze :))
21:28, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (5) »
wtorek, 15 marca 2011
Już jest...
Czekałam czekałam i doczekałam się...
 1000 komentarza na moim blogu:)) Napisała go Martinka123 pod ostatnim moim wpisem. Tak więc do Niej pojedzie mała niespodzianka ode mnie a tymczasem jeszcze dziś o ile Nickosia się zgodzi przeprowadzę obiecane losowanie wśród wszystkich osób , ktore pozostawiły komentarze w ostatnim czasie. A fotorelacja i wynik już jutro:))

Kochani- bardzo bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe i budujące komentarze jakie padły od początku prowadzenia bloga. A dziś szczególnie dziękuję za te które padły pod moją pergaminową sukieneczką. Jak zawsze dodały mi skrzydeł i utwierdziły w decyzji przystąpienia do egzaminu na nauczyciela Pergamano. To za kilka miesięcy a już za tydzień jadę do Łodzi na szkolenia na które już dziś bardzo się cieszę:))

10:13, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (8) »
czwartek, 10 marca 2011
Dostałam...
Dziś otrzymałam oczekiwaną już przesyłkę od
Aneladgam za  zabawę komentarzową. Dotarła do mnie taka oto śliczna  zakładka z elfem

Madziu bardzo dziękuję, zakładka trafiła już do książki:))
Kochane po ostatnich przemiłych  komentarzach za które bardzo bardzo dziękuję dostałam mega ochoty  do zrobienia moich zaproszeń. Te czekają na ważny dziurkacz, mam nadzieję że lada chwila dojedzie. I zabieram się do pracy:))
22:55, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (6) »
piątek, 25 lutego 2011
Mała zabawa z 1000 komentarzem:))
Chyba wracam do życia, bo chodzi mi po głowie  ochota na wiele nowych prac:))Tylko jak zwykle troszkę brak  na wszystko czasu, bo praca i dzieci przede wszystkim. Zabrałam sie na mały haftowany przerywnik i troszkę odpoczywam od czterech pór roku. Niestety nie mogę nic pokazać bo bedzie niespodzianką w malej prywatnej wymiance.
 
Dziękując za liczne odwiedziny i miłe komentarze muszę się pochwalić , że wielkimi krokami zbliża się 1000 komentarz na moim blogu. Ponieważ  nie jestem zwolennikiem candy i niestety nie biorę w nich udziału postanowiłam, że własnie ten 1000 komentarz jest okazją do przygotowania pewnej niespodzianki , kóra trafi do jednej z osób zostawiajacych  tutaj ślad.
Tak więc wśród wszystkich osób które pozostawią komentarz od dziś do dnia kiedy padnie ten magiczny tysiąc moja Nickosia wylosuje jedną do której trafi paczuszka ode mnie. Ale również osoba która trafi w sam 1000 otrzyma mały pocieszający upominek.
21:53, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (12) »
 
1 , 2 , 3