O mojej miłości do pergamano, o pracy z haftem,o kartkach ręcznie zdobionych,o scrapbookingowych marzeniach i o małych, wielkich radościach...
niedziela, 10 kwietnia 2011
Pierwszy składaczek
Teraz u mnie ciągle przewija się temat komunijny i chyba tak już będzie aż do maja. Po głowie chodzi mnóstwo pomysłów. Tymczasem powstał mój pierwszy w  życiu składaczek . Szukałam sposobu na połączenie techniki pergamano tak aby widoczne były ażurki. Stąd też taka mało komunijna kolorystyka:)
a teraz przede mną większe wyzwanie, które muszę skończyć jeszcze w tym miesiącu, więc mam nadzieję wkrótce pokazać pierwsze kroki:))
12:44, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (7) »
niedziela, 13 marca 2011
Karteczkowa sukienka
Tym razem karteczka w technice pergamano  troszkę inna- w kształcie sukienki. Na razie nie ma przeznaczenia ale będzie doskonała zarówno na chrzest , jak i  roczek małej dziewczynki.

przód sukienki

i tył z zawiązaną kokardką

są nawet guziczki:))
22:22, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (23) »
środa, 02 marca 2011
Zdradzam...
Tak jak obiecałam wcześniej , dziś mogę już pokazać fragment tego co przygotowałam w ramach mojej malutkiej zabawy. Komentarz nr 1000  faktycznie coraz bliżej więc ten  gotowy już obrazek wykonany -( a jakże) techniką Pergamano czeka aż padnie równa cyferka.
 Ale żeby jednak była niespodzianka pozostałą zawartość paczuszki zdradzę kiedy trafi do osoby którą wylosuje moja Nisia:))
10:52, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (12) »
czwartek, 13 stycznia 2011
Wygrane zakładki część 2
Udało mi się dzisiaj zbić gorączkę na tyle aby móc usiąść przed komputerem-dlatego mogę pokazać drugą z zimowych zakładek które zrobiłam

 

kochani ogromnie dziękuję za wspaniałe komentarze pod ostatnimi wpisami- to strasznie fajnie kiedy to co robimy jest doceniane i że się podoba:)) Bardzo bardzo dziękuję
17:02, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (6) »
wtorek, 11 stycznia 2011
Wygrane zakładki część 1
Kilka dni  temu przygotowałam dwie zimowe zakładki pergamano jako malutkie nagrody w moim malutkim konkursiku sprzed kilkunastu dni.Mam nadzieję ze obie już dotarły na miejsce  dlatego mogę pokazać.  Dziś pierwsza z nich:
 

Tymczasem zmogła mnie choroba-więc na polu robótkowym cisza bo nie mam siły na nic. Leżę w łożeczku z ogromną gorączką na tyle na ile Nickosia pozwala- a nie pozwala-szkodnik mały:))
mam ogromne komentarzowe zaległości ale obiecuję, że nadrobię  jak tylko się lepiej poczuję
15:45, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (10) »
 
1 , 2 , 3 , 4