O mojej miłości do pergamano, o pracy z haftem,o kartkach ręcznie zdobionych,o scrapbookingowych marzeniach i o małych, wielkich radościach...
środa, 16 marca 2011
Było losowanie...
Jak obiecałam, dziś fotoleracja z losowania przez moją Nickosię:

a oto i wynik:

tak więc prezencik ode mnie otrzyma  Kinga , której serdecznie gratuluję
a wszystkim dziękuję za wspólną zabawę i przemiłe komentarze :))
21:28, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (5) »
wtorek, 15 marca 2011
Już jest...
Czekałam czekałam i doczekałam się...
 1000 komentarza na moim blogu:)) Napisała go Martinka123 pod ostatnim moim wpisem. Tak więc do Niej pojedzie mała niespodzianka ode mnie a tymczasem jeszcze dziś o ile Nickosia się zgodzi przeprowadzę obiecane losowanie wśród wszystkich osób , ktore pozostawiły komentarze w ostatnim czasie. A fotorelacja i wynik już jutro:))

Kochani- bardzo bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe i budujące komentarze jakie padły od początku prowadzenia bloga. A dziś szczególnie dziękuję za te które padły pod moją pergaminową sukieneczką. Jak zawsze dodały mi skrzydeł i utwierdziły w decyzji przystąpienia do egzaminu na nauczyciela Pergamano. To za kilka miesięcy a już za tydzień jadę do Łodzi na szkolenia na które już dziś bardzo się cieszę:))

10:13, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (8) »
niedziela, 13 marca 2011
Karteczkowa sukienka
Tym razem karteczka w technice pergamano  troszkę inna- w kształcie sukienki. Na razie nie ma przeznaczenia ale będzie doskonała zarówno na chrzest , jak i  roczek małej dziewczynki.

przód sukienki

i tył z zawiązaną kokardką

są nawet guziczki:))
22:22, mamanicolki , Pergamano
Link Komentarze (23) »
czwartek, 10 marca 2011
Dostałam...
Dziś otrzymałam oczekiwaną już przesyłkę od
Aneladgam za  zabawę komentarzową. Dotarła do mnie taka oto śliczna  zakładka z elfem

Madziu bardzo dziękuję, zakładka trafiła już do książki:))
Kochane po ostatnich przemiłych  komentarzach za które bardzo bardzo dziękuję dostałam mega ochoty  do zrobienia moich zaproszeń. Te czekają na ważny dziurkacz, mam nadzieję że lada chwila dojedzie. I zabieram się do pracy:))
22:55, mamanicolki , Wymianki
Link Komentarze (6) »
środa, 09 marca 2011
A to dopiero początek przygotowań...
I znów powoli przychodzi okres  kiedy na wszystko brak mi czasu:(( Całe dni spędzam pracując przy zaproszeniach. I tym sposobem olśniło mnie że do Komunii Oleńki zostało niewiele czasu- tylko 7 tygodni. Wybrałyśmy się więc wczoraj na pierwsze  zakupy- a w planach był m. in. wianuszek. Spedziłyśmy ponad godzinę w sklepie i wyszłyśmy... bez niczego. No może nie licząc rękawiczek-to nic , że troszkę duże bo Oleńka jest malutka ale przynajmniej  takie jak chciała. Nie doszłyśmy do kompletnie żadnego porozumienia w kwestii wianuszka- nie było nic co podobałoby się nam obu. Dziś zrobiłam kolejne podejście i wróciłam do domu z .... czterema do wyboru. I znów było cieżko. Ale zwołane wieczorem konsylium rodzinne doczekało sie kompromisu, widać światełko w  tunelu, bo powstanie zupełnie nowy wianuszek zrobiony przeze mnie  z dwóch kupionych. I w sumie Olcia zadowolona bo jak mówi będzie jeden niepowtarzalny.
Tym czasem dojechała część artykułów , które potrzebne są do zaproszeń Olci bo najwyższy czas drukować. Ale jak to mówią szewc bez butów chodzi. Powstała już moja "wizja" zaproszeń i mam nadzieję że w weekend będą gotowe. Na ten moment wiem , że użyję do nich napewno zakupionych srebrnych zawieszek- wionogron

dojechały też dwie pieczątki z Lemonade-mam nadzieję , że i one zostaną użyte w zaproszeniach Oleńki. Przy okazji przyjechało sporo innych zawieszek , a dla niektórych mam już przeznaczenie

22:45, mamanicolki , Moje dzieci
Link Komentarze (9) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 31