O mojej miłości do pergamano, o pracy z haftem,o kartkach ręcznie zdobionych,o scrapbookingowych marzeniach i o małych, wielkich radościach...
niedziela, 07 sierpnia 2011
Ostatni raz
Myślałam nad tym bardzo dużo, czy jest sens , czy warto. Ostatecznie zdecydowałam się , jak większość zmieniajacych  dzieki większym możliwosciom i bardziej czytelnym menu. Ostatni raz pojawiam się tutaj.
 
Od dziś to co tworzę będę pokazywać
w nowym miejscu
 
Wszystkim zaglądajacym tu, dziękuję za odwiedziny, za budujące komentarze które dają sens  i motywują a jednocześnie napędzają do  pokazywania tego co daje radość tworzenia.
Mam nadzieję , że i w
w nowym miejscu 
poczuję  nie tylko radość pokazywania swoich prac , ale i wspólnej zabawy
 
Tak więc zapraszam w nowe miejsce
 
teczowechwile.blogspot.com
23:00, mamanicolki
Link Komentarze (2) »
środa, 27 lipca 2011
I znów zniknęłam:((
Tak tak nie było mnie bo też miałam powód. Ten najważniejszy to to , że przygowywałam sie do egzaminu na nauczyciela Pergamano , który udało mi się namalować a z jakim skutkiem dowiem się za kilka tygodni.
 
 Poza tym czas wakacji oznacza , że mam w domu całą trójkę maluchów. A to łatwe nie jest:(( Coś tam jednak powstaje ale o tym  za kilka dni bo dziś wpadłam tylko na chwilkę napisać , że jadę na parę dni odpocząć i naładowac akumulatory. Czy mi się uda -to się okaże bo jedziemy calą ferajną ale z tego baaaaaaaaaardzo się cieszę. Uwielbiam dni kiedy mam dla całej trójki ( a własciwie czwórki z moim kochanym mężem) czas:))
 
 
Zdradzę tylko , że następne wpisy już w nowym miejscu:))
 
 
 Pozdrawiam wszystkich cieplutko  i życzę słoneczka, w końcu mamy lato!
 
01:19, mamanicolki
Link Komentarze (5) »
czwartek, 30 czerwca 2011
Ostatni szkolny wpis:))
Tak tak ostatni raz wspominam o szkole, najwyższy czas pomyśleć o wakacjach.Takie trzy  małe bukieciki z ferrero roche powstały na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli. Wydaje mi się lepsza alternatywa dla wiednącego jednego , czy trzech kwiatków:))
 
 
 
 
wtorek, 28 czerwca 2011
Album -podziekowanie za trzy lata nauki
Przed zakończeniem roku szkolnego  intensywnie pracowałam również nad albumem, który podarowały dzieci swojej Pani jako pamiatkę na zakończenie trzeciej klasy -czyli rozstanie ze swoją ukochaną Panią
W albumie znalazły się najważniejsze wydarzenia z trzech lat wspólnej nauki i zabawy

ozdobne pudełko

ozdobne kwiaty w większości przywiezione ze Zlotu, a kupione w
                                    sklepie scrap.com.pl
 
 

 

sobota, 25 czerwca 2011
I znów o tortach cz. 2, ale nie tylko...
Dziś kilka kolejnych -ostatnich zdjęć tortów dla nauczycieli. Jak na razie muszę troszkę od nich odpocząć, aczkolwiek obecnie robię je na zamówienie więc nie wiem jak długo
 

 

niestety zdjecia słabej jakości, bo robione w nocy w trakcie pakowania tortów
 
 
edycja: aneladgam, kinia:
no tak zapomniałam napisać co było w środku-oczywiście czekoladki (ok pół kg)  dzięki czemu torty to taka  duuża bombonierka:))
 
tak wygladały już gotowe do wręczenia
 
 

A wieczorem kiedy emocje opadły mogłam się nacieszyć niespodzianką jaką zgoowały moje szkolniaki-wraz z synem rano na uroczystym apelu odebrałam List Gratulacyjny

zdjęcie  pochodzi ze strony internetowej szkoły

 Kuba odebrał świadectwo z paskiem

a Olcia zakończyła drugą klasę w złotej księdze:))

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 31